Aktuálne

OZNAMY     OZNAMY      OZNAMY     OZNAMY      OZNAMY      OZNAMY   OZNAMY

HĽADÁME SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU hovoriacich plynule cudzím jazykom,v ktorom budete sprevádzať. Certifikát podmienkou.Prihláste sa! Práca istá

OTVÁRAME KURZ SPRIEVODCU CESTOVNÉHO RUCHU V BARDEJOVE!!!. Kurz so zameraním na Východné Slovensko.Termín: marec – jún 2012. Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR a jeho obsah prebieha podľa STN/EN 15565.Podmienky pre prijatie: 18 rokov a maturita. Záväznú prihlášku treba doručiť do 31.1.2021 spolu so zálohou 50€.

NOVINKA PRE ŠTUDENTOV: V predaji odborné monografie z oblasti cestovného ruchu SKRIPTÁ !!!

 BARDEJOVSKÉ POTULKY *** BARDEJOVSKÉ POTULKY ***  BARDEJOVSKÉ POTULKY

Pod vedením historika, hudobníka, archeológa a sprievodcu Mgr. Petra Harčara sa raz v mesiaci uskutočnia pešie potulky mestom. Každá potulka bude mať inú tému a inú trasu, často sa jej účastníci dostanú na bežne neprístupné miesta a dozvedia sa zaujímavosti z histórie i súčasnosti Bardejova  za každého počasia. Organizátori potuliek majú pripravených viac ako 50 tém o Bardejove. Potulky organizujeme raz za mesiac.  
Najbližšia potulka sa uskutoční v nedeľu 22.1.2021 o 15,00 hod. Stretnutie je pri radnici a témou bude BAZILIKA II, OLTÁRE. Všetkých srdečne pozývame! /Vstupenky v predpredaji alebo na mieste ako vždy 1,00€/dospelá osoba. Deti zdarma./
 AKTUÁLNE AKCIE   AKTUÁLNE AKCIE   AKTUÁLNE AKCIE   AKTUÁLNE AKCIE   AKTUÁLNE AKCIE
   ************************************************
   Oslavy oslobodenia Bardejova: 19.1.2021 o 14.00 hod pri pamätníku SNP, od 15.00 hod ZUŠ M. Vileca, 21.1.2021 rekonštrukcia bitky z II.sv. vojny - Radničné námestie o 13.00 hod.
  Vivodzeňe kačura. 4. fašiangová veselica v krojoch. 17.2.2012. Sprievod od 15,00 hod na Radničnom námestí a pokračovanie  v sále Hotelovej akadémie o 19.00 hod na vstupenky až do rána..../25,99€/. 

 ********************************************************************************************************
NOVINY V PREDAJI : vždy čerstvé BARDEJOVSKÉ NOVOSTI.
šéfredaktor: Mgr.Miron Kantuľak 054/474 67 10, redakcia: 054/472 2789, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
********************************************************************************************************

OFICIÁLNE STRÁNKY MESTA BARDEJOV :
Mesto Bardejov             Mestský úrad          Bardejovské Kúpele

 

 

 
kliklaky
Z DIANIA V MESTE...
Z DIANIA NA SR
PREDAJ VSTUPENIEK

PREŠOVSKÉ DIVADLÁ
PROGRAMY
 
REZERVÁCIA LETENIEK
PREDAJ CESTOVNÝCH LÍSTKOV
 
PREKLADY
 
KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV BARDEJOV 
PROFESNÉ ZDRUŽENIA